лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics
Бренд ССЛ сертифікат Мульти Доменний ССЛ Центра Сертифікації Дігіцерт
Інші Торгові марки SSL сертифікатівпосиланняпосилання
Купити Сертифікати ( 3 шт.) Ціна грн./рік

id 410s2
id 410s2 Basic SSL OV Multi-Domain SAN-2
cert Code: D-OV-SAN-2
cert Level: DigiCert SAN-2
16 872 грн.Додатковий домен
1 рік - 6 688 грн.

id 410sw
id 410sw Basic SSL OV SAN-Wildcard
cert Code: D-OV-SAN-WC
cert Level: DigiCert SAN-WC
38 912 грн.Додатковий домен
1 рік - 32 224 грн.

id 420s2
id 420s2 Basic SSL EV Multi-Domain SAN-2
cert Code: D-EV-SAN-2
cert Level: DigiCert SAN-2
23 408 грн.Додатковий домен
1 рік - 8 284 грн.

Усі сертифікати DigiCert >>>

DiGiCert Мультидоменні (UCC, SAN) сертифікати - Ідеальний варіант для Microsoft Exchange і Office Communications Server

Мультидоменні Unified Communications сертифікати дозволяють захистити за допомогою одного сертифіката багато доменних імен.

Subject Alternative Names - SAN сертифікати, або ж Unified Communications- UC сертифікати, дозволяють використовувати один сертифікат для великої кількості доменних імен. SAN сертифікати дозволяють створити список доменів, що захищаються одним SSL сертифікатом. SAN сертифікати extension були частиною сертифікатів стандарту X509 до 1999 року, але тільки нещодавно отримали широке розповсюдження при запуску Microsoft Exchange Server 2007, який дозволив спростити конфігурацію сервера при використанні Subject Alternative Names.

Що дозволяють SAN сертифікати?
1. Захистити різні домени одним сертифікатом. Wildcard (субдомену) сертифікат може захистити тільки субдомени першого рівня в окремо взятому домені, такого виду як * .example.com. Але субдомену wildcard сертифікат не може бути використаний одночасно для обох доменів www.example.com і www.example.net.
2. Можливість віртуального хоста декількох SSL-захищених сайтів за однією IP адресою. Хостинг кожного SSL-захищеного сайту зазвичай вимагає унікальну IP адресу, але сертифікат SAN допомагає вирішити цю проблему. Microsoft IIS 6 і Apache підтримують віртуальний хост HTTPS сайти при використанні Unified Communications SSL, відомі також як SAN сертифікати.
3. Значно спростити конфігурацію SSL Exchange Server 2007. Використання SAN сертифікатів заощаджує ваш час і нервову систему при конфігурації безлічі IP адрес для вашого Exchange 2007 сервера, прив'язки кожного IP адреси до сертифіката, і роботи великої кількості PowerShell команд низького рівня тільки для того щоб згрупувати їх.

Що ви отримуєте:

Захист для безлічі Exchange 2007 послуг (OWA, SMTP, Autodiscovery, ActiveSync, і Outlook) одним UC сертифікатом. Використання DigiCert Unified Communications SAN сертифікатів значно знижує складність конфігурації вашого сервера, тому що він дозволяє використовувати єдину IP адресу.

Скористайтеся нашою ліцензією на необмежену кількість серверів та скоротіть витрати на забезпечення надійної роботи сайту і поштового сервера, об'єднавши їх однім уніфікованим Communications сертифікатом
Top ^