лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Пропонуємо сертифікати для підпису програмного коду та додатків

Схема работы сертификата для подписи кода

Що ви хочете отримати від використання сертифіката?

Захистіть програмний код і вміст CODE сертифікатом підписання коду світового класу Сертифікати підписування коду DigiCert® ідеально підходять для будь-якого видавця програмного забезпечення, який планує розповсюджувати код або вміст через Інтернет або на корпоративних екстранет і потребує забезпечення цілісності та авторства цього коду. Сертифікати підписування коду захищають вашого клієнта, ваш бренд і вашу інтелектуальну власність, роблячи ваші програми ідентифікованими і важче фальсифікувати або пошкодити. Сертифікати підтримують Microsoft Authenticode®, JavaSoft ™, Adobe® AIR ™, VBA та Office та Apple®.

Забезпечте довіру та впевненість у коді та вмісті найпотужнішим брендом! Сертифікати підписування коду DigiCert ™ ідеально підходять для будь-якого видавця програмного забезпечення, який планує розповсюджувати код або вміст через Інтернет, через мобільні мережі або на корпоративних екстранет. Цифрові підписи містять ідентифікацію автентичності джерела коду та доказ цілісності контенту. Використовуйте найнадійніше ім'я Мережі в безпеці та довірі, Norton ™. Це комплексний пакет безпеки, який забезпечує довіру та впевненість у програмному коді та вмісті в Інтернеті. Сертифікат EV для підпису коду засвідчує вашу репутацію і зменшує кількість попереджувальних повідомлень через Microsoft, SmartScreen Technology ®. DigiCert EV для підпису коду переводить в безпосередній впевненості в Windows ® 8 і 8,1, і 9, 10 і 11 Internet Explorer ® також сумісні з Windows Mobile, Authenticode, режим ядра, офіс VBA, Java, Adobe і т.д.

Сертифікат підпису коду DigiCert

Купити Сертифікати ( 2 шт.) Ціна грн./рік

id 370ev
id 370ev Code Signing EV
cert Code: D-VIP-CODE-EV
cert Level: DigiCert-VIP MULTI
28 690 грн.

id 470ov
id 470ov Code Signing OV
cert Code: D-CODE-OV
cert Level: DigiCert MULTI
20 482 грн.

Сертифікат DigiCert Code Signing EV поєднує в собі риси традиційних сертифікатів програмного забезпечення підписання з жорсткими вимогами, пов'язаних з перевірки на найвищому рівні. Це гарантує найвищу сертифікат якості. DigiCert EV підпису коду враховує суворі стандарти, узгоджені між центром сертифікації і видавців веб-браузерів і стандартів, що містяться в специфікації Microsoft. Розширений аутентифікації забезпечується через зашифрований token, що містять закритий ключ. Перевага наявності DigiCert EV підпис сертифіката код є те, що token зберігається на зовнішньому носії USB. Це означає, що тільки люди, які мають доступ до неї, вони можуть підписати програмне забезпечення сертифіката. Сертифікат не зберігається в комп'ютері і не може бути експортований.